Perşembe, Nisan 18, 2024
Google search engine
Google search engine
Ana SayfaMagazinÜnlü isimlerden Meral Akşener'e tepki yağdı! 'Ülkece toplu halde tıp oynayalım'

Ünlü isimlerden Meral Akşener’e tepki yağdı! ‘Ülkece toplu halde tıp oynayalım’


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener masadan kalktı. Meral Akşener, altılı masanın 12’nci toplantısında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na karşı Cumhurbaşkanı adayı olarak Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş isimlerini önerdiğini açıkladı.

Akşener, ”Ancak görüş ve önerilerimiz kesin bir biçimde reddedildi. Bu aşamada altılı masa bir ortak akıl platformu olmaktan çıktı.” diye konuştu.

Partisinin bir dayatmaya mecbur bırakıldığını dile getiren İYİ Parti lideri, ”Buna boyun eğmeyiz.” dedi, İmamoğlu ve Yavaş’a da “Millet sizi göreve çağırıyor.” ifadeleri ile seslendi. Akşener’in bu açıklamalarına ünlü isimler sessiz kalamadı.

Birçok ünlü isim sosyal medyadan Akşener’in bu çıkışına sert bir dille tepki gösterdi. İşte ünlü isimlerin paylaşımları…

“Bence topyekün ülkece 1 gün süreyle susalım. Ülkede toplu halde 1 günlük “tıp” oynayalım. Yeter, benim kafam kaldırmıyor artık. Öyle şeyler yazmak istiyorum ki! Ama yazmamak mı doğru, yazmak mı karar vermiyorum…”

”Sifonu çek. Gitsin.”

fazıl say twit

“Bu dünyada insanlar ve karakterleriyle alakalı stabil tek bir doğru vardır o da huylu huyundan vazgeçmez!”

gökhan öğoğuz

“Tayyip Erdoğan’ın yaptıramadığı muhalefet kenetlenmesini Meral Akşener başardı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını güçlendirdiği gibi, stratejik hatalarıyla da tepki topladı.”

atilla taş

“Bir özet de ben yapayım. Meral Akşener ‘Tayyip Erdoğan’ın başkan seçilmesini, Kemal Kılıçdaroğlu’nun başkan seçilmesine’ tercih etmiştir…”

gani müjde

“Ben marksistim, elbette ideal adayım çakı gibi bir marksist-sosyalist aday olurdu ama bu ya battık ya çıktık vaziyetinde istediğim aday olmazsa sandığa gitmem şımarıklığına düşmeye hakkım yok. Millet ittifakının adayı kim olursa olsun oyumu ve desteğimi alacak.”

ilyas salman

“Yıllardır oturduğun masadan “kumar masası” diyerek kalktığın ve ülkeyi büyük bir iştahla yokuştan aşağı ittiğin bu günü unutmayacağız. 21 yıldır maruz kaldığımız şeye bizi mahkum etme çaban karşılık bulmayacak. Haklı mücadelemizi kazanacağız.”

aslı inandık

“Biz yedik Allah arttırsın. Sofrayı kuran kaldırsın.”

gonca vuslateri

“Küçük, güvenli olmayan evlere binlerce lira veriliyor, insanlar yaşamak için basit zevklerinden bile vazgeçiyor, düşüncesini söylemekten korkuyor. Ekonomisi ve adalet sistemi dibe vurmuş bir ülkede yaşıyoruz. Bu düzenin değişmesini engelleyen herkes halkına karşı suç işliyor.”

sarp apak

“Daha zor ama daha güzel olacak. Umutsuz olmaz.”

aslı kızmaz

“Bıktık ağzı bozuk siyasetinizden bu nasıl bir üslup ya? İtirazınız yok mu bu muameleye gerçekten!”

hande doğandemir

“Önce Çiller’e… Sonra Bahçeli’ye… Şimdi Kılıçdaroğlu’na… Tarih yine tekerrür etti. Meral Akşener’in İ.P.’iyle kuyuya inilemedi.”

SERMİYAN MİDYAT

“İçerikler, anlamlar, yöntemler ve hatta beklentiler tartışılır sıkıntı yok ama konuşma hakaret eder gibiydi, işte buna yazıklar olsun.”

cem davran

“Ya aranızda hiç mi konuşmadınız bu konuyu şimdiye kadar? Hakikaten şaka gibi.”

celil nalcakan

“Sayın Meral Akşener dünkü imzayı siz atmadınız mı efendim? Bir yıldır konuşulan konu dün mü dayatma oldu? GİK kararı Türkiye’nin tek adam garipliğinden daha mı önemli? Göreve çağırdığınız CHP’li başkanlar Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ‘hayır’ derse ne yapacaksınız?”

metin uca

“Bravo Meral hanım böyle bir dönüşümü bir tiyatro oyununda bile hiç bir aktör yorumlayamaz.. Pes.”

selçuk yöntem

“Mommy’nizi de alın gidin!”

nihal yalçoın

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İsyan etti! 'Bu duruma ne zaman el atılacak?'İsyan etti! ‘Bu duruma ne zaman el atılacak?’
Büyük şok! Yayından kaldırıldı... Para cezasıBüyük şok! Yayından kaldırıldı… Para cezası
Kızını yanına almak isteyen eski kocasına dava açtı! Kızını yanına almak isteyen eski kocasına dava açtı!

Kaynak : Mynet

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Most Popular

Recent Comments