Pazartesi, Nisan 15, 2024
Google search engine
Google search engine
Ana SayfaMagazinBen Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ne zaman? Ben Bu Cihana Sığmazam...

Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ne zaman? Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam var mı, yok mu? 21 Şubat Atv yayın akışı


Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölümü bu akşam var mı, yok mu tüm dizi takipçileri tarafından merak ediliyor. Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından televizyon kanallarında diziler kaldırılmış yerine deprem özel yayınları yapılmıştı. Peki, Ben Bu Cihana Sığmazam yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar…

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM BU AKŞAM VAR MI, YOK MU?

Ben Bu Cihana Sığmazam bu akşam Atv yayın akışında tekrar bölümü olarak yer almaktadır. Buna göre Ben Bu Cihana Sığmazam’ın yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak.

BEN BU CİHANA SIĞMAZAM SON BÖLÜM ÖZETİ:

Cezayir ve Firuze, Tatavlalı aracılığıyla pakttan hayatlarını alt üst edecek bir tehdit alır. Bu tehditle birlikte Firuze, Cezayir’e farklı bir çözüm önerisinde bulunur.

Cezayir ve Firuze, Tatavlalı aracılığıyla pakttan hayatlarını alt üst edecek bir tehdit alır. Bu tehditle birlikte Firuze, Cezayir’e farklı bir çözüm önerisinde bulunur.

Cezayir bu yemekte Bekir’in ortadan yok oluşuyla ilgili gerçekleri söylemeye hazırlanırken son anda beklenmedik bir mesaj bu konuşmanın seyrini değiştirir.

Leyla, Süheyla’nın rahatsızlık ve tahlil durumu için Firuze’yi aradığında aldığı cevaplar Leyla’nın şüphelerini arttırır.

Jean Luc, Fransa’dan gelen sürpriz misafiriyle yemek yerken Cezayir’in onları ziyaret etmesi bu sürpriz misafiri çok tedirgin eder.

Pakt’ın tehdidi Cezayir’de nasıl bir karşılık bulacak? Cezayir’in Bekir ile ilgili konuşmasının seyrini değiştiren mesaj kimden gelecek?

Leyla, Süheyla ile ilgili şüphelerinde haklı çıkacak mı? Jean Luc’un sürpriz misafiri kim ve Cezayir karşısında neden tedirgin olacak?

Ben Bu Cihana Sığmazam 1

ATV 21 ŞUBAT 2023 YAYIN AKIŞI

08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı İle Tatlı Sert
13:00 atv Gün Ortası
14:00 Ateş Kuşları
16:00 Esra Erol’da
19:00 atv Ana Haber
20:00 Ben Bu Cihana Sığmazam – tekrar
00:20 Aldatmak
02:35 Bir Küçük Gün Işığı
04:50 Hercai

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yürek Çıkmazı bugün var mı yok mu?Yürek Çıkmazı bugün var mı yok mu?
Gelen mesaja anlam veremeyip paylaştı! Gelen mesaja anlam veremeyip paylaştı! “İşiniz gücünüz islama, devlete…”
Diyanet'in 'evlatlık' fetvasını duyunca çileden çıktı! "Siz kafayı mı yediniz?"Diyanet’in ‘evlatlık’ fetvasını duyunca çileden çıktı! “Siz kafayı mı yediniz?”

Kaynak : Mynet

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Most Popular

Recent Comments