TurkZ hacker Grubu, Türkiye’yi tehdit eden ABD lokasyonlu 201 siteyi Hackledi…

0

Büyüyen Türkiye’nin önüne çeşitli engeller koyarak kutlu yürüyüşün önünü kesmeye çalışan herkese sanaldan dersini veriyorlar!

Herkesin bildiği üzere Türkiye’yi ekonomik olarak köşeye sıkıştırmaya, sanayisine darbe vurmaya çalışanlar var. Son olarak gitmekte olan ve son çırpınışlarını yapan ABD – Trump yönetimi tarihinde bir ilk yaparak NATO üyesi Türkiye’ye yeni yaptırımlar getirdi.

TurkZ hacker grubu bu yaptırımlara bir tepki olarak sanal alemde Türkiye’nin koruyuculuğunu yapıyor. Bu kapsamda Türkiye’yi tehdit eden Amerika lokasyonlu 201 site hacklendi.

TurkZ, bir nebze olsun Türkiye’nin haklılığını dünya’ya duyurmaya çalışmak ve Amerika’ya gerek reelden gerek sanaldan tepki göstermek maksadıyla bu operasyonu gerçekleştirdiler.

Hacklenen sitelere Türkçe ve İngilizce mesaj eşliğinde Türk Bayrağı koydular.

“Listen America
As TurkZ Group, we condemn all kinds of sanctioning by you on Turkey following your governments last pointless efforts upon their leaving.
This country will keep developing regardless whatever you do. No impediment will be able to hinder this change and growth. While we grow, you will be vanishing.
Whether in real world or in virtual platforms, as TurkZ Group, we will keep persuing the rightful warfare of Turkey.”

“Dinle Amerika
Gitmekte olan yönetiminizin son çırpınışları neticesinde Türkiye’ye yapmış olduğunuz her türlü yaptırmaları TurkZ Grup olarak kınıyoruz.

Ne yaparsanız yapın bu ülke büyüyecek. Hiçbir engel bu değişimin, gelişmenin önünde duramaz. Bizler büyüdükçe sizler yok olacaksınız.

Gerek reelde, gerek sanalda TurkZ Grup olarak Türkiye’nin haklı mücadelesini sürdüreceğiz.”

TurkZ Grup Kimdir?
Turkz Grubun temelleri 2007 yılında atılmış olup, hiçbir resmi ya da gayri resmi kurumla bağlantısı yoktur. Grup, grubun misyonu doğrultusunda bir araya gelmiş bir ekiple kurulduğu günden bu yana farklı alan adları ile kesintisiz faaliyetlerini sürdürmektedir. Daha önce faaliyet gösterdiği alan adlarından en meşhuru DarkDevilZ ‘dir.

TurkZ ekibi ulusal basında ses getiren bir çok operasyonda bulunmuş ayrıca site üzerinden akademiler oluşturarak bilişimin birçok dalında gençleri yetiştirmiştir.

TurkZ Grup, Türk milleti üzerinde hedef gözetmeksizin oynanan oyunlara, örf ve adetlerinde yapılmaya çalışılan deformasyona ve dini inancına yapılan saldırılara karşı siber savunma sağlamayı misyon haline getirmeye devam edecektir. Turkz Grup, kuruluşundan bu zamana kadar olan süreçte, belirlemiş olduğu misyonundan taviz vermemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz