Tatlısu’da ikinci el pazarı 8 Mayıs’ta açılıyor…

0

Rose’s Country Club tarafından Tatlısu’da 8 Mayıs 2022 Pazar 11:00 – 18:00 saatleri arasında bu sezonun ilk etkinliğini olan “Rose’s Country Club II. kez 2. El ve El İşleri Pazarı“ açılıyor.

Organizasyon direktörü Gülderen Aktuna açıklamasında, ikinci el ve el işleri pazarında satışa sunulacak hertürlü 2. el giyisi ve eşya’nın yanı sıra yerel sanatçı ve zanaatkarlarımız ile ev hanımlarımızın göz nuru ile hazırladıkları el işlerini sati-ın alma fırsatı bulacak ve gün boyu sürecek etkinlikler çerçevesinde ; Joumana Mohamed’in klasikleri olan çocuklar için yüz boyama , çeşitli saç örgüleri, kına dövme ( tattoo ) , DJ Mancini’nin harika müzik ve karaoke’leri ile eğlenecek ve Fatma ana’nın ellerinden nefis köy ayranı ile ev yapımı köy işi gözlemelerin de tadına varacaksınız dedi.

Tüm bu faaliyetlerden elde edilecek gelirin ise 25 tane köpeği ve bir atı ile birlikte yaşayan Tina Semolina’ya yardım olarak bağışlanacağı belirtildi.

Açıklamada ayrıca, satış stand’ı kiralama ve rezervasyonu ile ilgili daha fazla bilgi için 0533 888 56 53 numaralı telefondan Gülderen Aktuna’ya ( ROSE )’a ulaşabileceği belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz