Spor Toto 1. Lig’de ilk 8 haftanın programı belli oldu

0


Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 12 Ağustos Cuma günü Altay-Yılport Samsunspor maçıyla başlayacak sezonun ilk 8 haftasının programı şöyle:


1. Hafta


12 Ağustos Cuma:


21.00 Altay-Yılport Samsunspor (Alsancak Mustafa Denizli)


13 Ağustos Cumartesi:


17.00 Manisa FK-Boluspor (Mümin Özkasap)


19.15 Çaykur Rizespor-Ankara Keçiörengücü (Çaykur Didi)


21.45 Gençlerbirliği-Altınordu (Eryaman)


21.45 Eyüpspor-Altaş Denizlispor (Eyüp)


14 Ağustos Pazar:


17.00 Bodrumspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı)


20.00 Sakaryaspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı)


15 Ağustos Pazartesi:


21.00 Adanaspor-Tuzlaspor (Yeni Adana)


21.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Pendikspor (Erzurum Kazım Karabekir)


2. Hafta


19 Ağustos Cuma:


21.00 Boluspor-Gençlerbirliği (Bolu Atatürk)


20 Ağustos Cumartesi:


17.00 Tuzlaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Stadı açıklanmadı)


19.15 Yılport Samsunspor-Eyüpspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)


21.45 Altınordu-Sakaryaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)


21 Ağustos Pazar:


17.00 Ankara Keçiörengücü-Bodrumspor (Aktepe)


17.00 Pendikspor-Altay (Stadı açıklanmadı)


19.15 Yeni Malatyaspor-Adanaspor (Yeni Malatya)


21.45 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gürsel Aksel)


22 Ağustos Pazartesi:


21.00 Altaş Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)


3. Hafta


26 Ağustos Cuma:


21.00 Eyüpspor-Yeni Malatyaspor (Eyüp)


27 Ağustos Cumartesi:


17.00 Manisa FK-Altaş Denizlispor (Mümin Özkasap)


19.15 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Yılport Samsunspor (Erzurum Kazım Karabekir)


21.45 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk)


28 Ağustos Pazar:


17.00 Beyçimento Bandırmaspor-Göztepe (Bandırma 17 Eylül)


17.00 Bodrumspor-Adanaspor (Stadı açıklanmadı)


19.15 Gençlerbirliği-Pendikspor (Eryaman)


21.45 Altay-Ankara Keçiörengücü (Alsancak Mustafa Denizli)


29 Ağustos Pazartesi:


21.00 Sakaryaspor-Tuzlaspor (Stadı açıklanmadı)


4. Hafta


2 Eylül Cuma:


20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Gürsel Aksel)


3 Eylül Cumartesi:


16.30 Bodrumspor-Eyüpspor (Stadı açıklanmadı)


16.30 Tuzlaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Stadı açıklanmadı)


20.00 Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)


4 Eylül Pazar:


16.30 Ankara Keçiörengücü-Sakaryaspor (Aktepe)


16.30 Pendikspor-Boluspor (Stadı açıklanmadı)


20.00 Altaş Denizlispor-Beyçimento Bandırmaspor (Denizli Atatürk)


20.00 Adanaspor-Altay (Yeni Adana)


5 Eylül Pazartesi:


20.00 Yılport Samsunspor-Manisa FK (Samsun Yeni 19 Mayıs)


5. Hafta


9 Eylül Cuma:


20.00 Boluspor-Göztepe (Bolu Atatürk)


10 Eylül Cumartesi:


16.30 Beyçimento Bandırmaspor-Ankara Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül)


20.00 Gençlerbirliği-Tuzlaspor (Eryaman)


20.00 Sakaryaspor-Altaş Denizlispor (Stadı açıklanmadı)


11 Eylül Pazar:


16.30 Manisa FK-Yeni Malatyaspor (Mümin Özkasap)


16.30 Çaykur Rizespor-Yılport Samsunspor (Çaykur Didi)


20.00 Eyüpspor-Adanaspor (Eyüp)


20.00 Altay-Bodrumspor (Alsancak Mustafa Denizli)


12 Eylül Pazartesi:


20.00 Altınordu-Pendikspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)


6. Hafta


16 Eylül Cuma:


20.00 Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya)


17 Eylül Cumartesi:


13.30 Ankara Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aktepe)


16.00 Altaş Denizlispor-Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)


19.00 Eyüpspor-Beyçimento Bandırmaspor (Eyüp)


19.00 Adanaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Adana)


18 Eylül Pazar:


13.30 Tuzlaspor-Pendikspor (Stadı açıklanmadı)


16.00 Bodrumspor-Manisa FK (Stadı açıklanmadı)


16.00 Yılport Samsunspor-Sakaryaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)


19.00 Göztepe-Altınordu (Gürsel Aksel)


7. Hafta


1 Ekim Cumartesi:


13.30 Pendikspor-Göztepe (Stadı açıklanmadı)


16.00 Sakaryaspor-Yeni Malatyaspor (Stadı açıklanmadı)


19.00 Altay-Eyüpspor (Alsancak Mustafa Denizli)


19.00 Çaykur Rizespor-Bodrumspor (Çaykur Didi)


2 Ekim Pazar:


13.30 Manisa FK-Adanaspor (Mümin Özkasap)


13.30 Beyçimento Bandırmaspor-Yılport Samsunspor (Bandırma 17 Eylül)


16.00 Boluspor-Tuzlaspor (Bolu Atatürk)


19.00 Altınordu-Ankara Keçiörengücü (Bornova Aziz Kocaoğlu)


3 Ekim Pazartesi:


20.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Altaş Denizlispor (Erzurum Kazım Karabekir)


8. Hafta


7 Ekim Cuma:


20.00 Adanaspor-Beyçimento Bandırmaspor (Yeni Adana)


8 Ekim Cumartesi:


13.30 Ankara Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)


13.30 Bodrumspor-Sakaryaspor (Stadı açıklanmadı)


16.00 Eyüpspor-Manisa FK (Eyüp)


19.00 Yılport Samsunspor-Gençlerbirliği (Samsun Yeni 19 Mayıs)


9 Ekim Pazar:


13.30 Tuzlaspor-Altınordu (Stadı açıklanmadı)


16.00 Yeni Malatyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Malatya)


19.00 Altaş Denizlispor-Pendikspor (Denizli Atatürk)


10 Ekim Pazartesi:


20.00 Altay-Çaykur Rizespor (Alsancak Mustafa Denizli)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz