Savaşçı dizisi FOX Tv ile yollarını ayırdı. Yeni kanalı…

0

FOX TV ekranların sevilen dizisi Savaşçı akıbeti belli oldu. Yayınlandığı pazar akşamları rekorlar kıran Savaşçı dizisi yeni kanalı belli oldu. FOX TV yeni kararıyla Pazar akşamları Kefaret dizisini ekrana getirme kararı aldı. Böylelikle sabah saatlerinde Savaşçı ve FOX TV tamamen yollarını ayırdı. İşte Savaşçı dizisinin yeni kanalı.

Savaşçı dizisi yeni kanalında yayınlanacak. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın başrollerinde oynadığı Kefaret dizisi için FOX TV sürpriz bir karara imza attı. Kefaret dizisi pazar akşamları yayınlanacak. Hal böyle olunca merakla beklenen Savaşçı dizisinin akıbeti belli oldu.

Savaşçı dizisi Kanal D’de!

Sabah saatlerinde Savaşçı dizisiyle Kanal D sözleşme imzaladı. Yayınlandığı günler rekorlar kıran Savaşçı dizisi Kanal D’ye imza attı. Kanal D yine pazar akşamları yayınlamayı düşündüğü dizi için bir karar daha verdi. Çok güzel Hareketler Bunlar cumartesi akşamına çekilerek Savaşçı dizisi pazar günleri yayınlanacak.

FOX Kefaret’i seçti!

FOX TV, Savaşçı dizisi için kesin başlar gözüyle bakılmasına rağmen son dakika değişikliğiyle Kefaret dizisini pazar akşamlarına aldı. Çok konuşulacak karar sonrası ipler gerildi ve sevilen dizi Savaşçı’yla yollar ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz