Near East Sigorta’dan Kaçırılmayacak Fırsat: Oto Hizmet Kampanyası Başlıyor!

0

Sigortacılık sektöründe yenilikleri ve öncü çalışmaları ile faaliyetlerine devam eden Near East Sigorta, Kasko ve Trafik Sigortası, İş yeri paket, Konut paket, Nakliyat Sigortası, Doktor Sorumluluk Sigortası gibi önemli ürünleri ile sigortalılarına güvence sunarak, önemli avantajlar sağlamaya devam ediyor.

Bu kapsamda Near East Sigorta, aracınızın karşılaşabileceği birçok riski Near East Kasko Sigorta poliçesi ile güvence altına alırken; poliçenin sağladığı kapsamlı güvenceye ek olarak Oto Polish, Far Temizliği ve Ozon Temizliği hizmetlerini yılda bir kez ücretsiz olarak sunmaya başlıyor.

Near East Sigorta’dan Kaçırılmayacak Fırsat!

Kapsamlı güvence, mini onarım hizmetleri ve ikame araç hizmetinden sonra Near East Sigorta Oto Hizmet Kampanyası ile sigortalılarına kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

1 Aralık 2021 ile 1 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacak Oto Hizmet Kampanyası ile her poliçe döneminde bir kez olmak üzere Oto Polish, Far Temizliği ve Ozon Temizliği hizmetleri sigortalılara ücretsiz olarak sunulacak.

Near East Sigorta Genel Müdürü Cengiz Ertürk kampanya hakkında şunları dile getirdi.

“En yaygın sigorta ürünümüz olan Kasko Sigortası, sigortalının poliçede belirtilen ve karayolunda kullanma izni olan motorlu ve motorsuz kara araçlarının, çeşitli risklerin gerçekleşmesi sonucunda doğrudan uğrayacağı maddi zararları teminat altına almaktadır. Böylesine önemli bir poliçenin sağladığı kapsamlı güvenceye ek olarak sigortalılarımıza sunduğumuz hizmetleri genişletmek, en çok ihtiyaç duydukları hizmetleri kasko poliçemiz kapsamında sunmak istedik. Bu nedenle 1 Aralık itibari ile Oto Hizmet Kampanyamızı başlatıyoruz.” dedi.

Ertürk ayrıca;

“ Oto Hizmet kampanyamızla, kampanya kapsamına giren sigortalılarımız yılda bir defa oto polish, far temizliği ve ozon temizliği hizmetlerinden anlaşmalı servislerimiz üzerinden ücretsiz olarak faydalanabilecek. Kampanyamız sadece salon araçlar için düzenlenen kasko poliçeleri için geçerli olup, poliçe başlangıç tarihinden itibaren 3 ay geçen sigortalılarımız yararlanacaktır. Şartları uyan sigortalılarımız, araçlarını anlaşmalı servis listemizdeki istedikleri servisten randevu almak suretiyle hizmet alabileceklerdir.

Sigortalılarımız kampanyaya ilişkin detaylar ile kampanyaya dahil olan oto servislerinin listesini www.neareastsigorta.com adresinden öğrenebilirler.” diyerek kampanya detayları hakkında bilgiler verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz