Karahasan: Sağlık Bakanlığı Kime Ne Uygulandığını Açıklasın…!

0

Gazeteci Sefa Karahasan Sağlık Bakanı Müsteşarı Ali Çaygür’e çağrıda bulunarak, “Türkiye’den gelen her kişinin “suçlu gibi” lanse edilmeye çalışıldığı bir dönemde; Sağlık Bakanlığı kime ne uyguladığını açıklasın!” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medya hesabından paylaşımda bulunan Gazeteci Sefa Karahasan Sağlık Bakanı Müsteşarı Ali Çaygür’e çağrıda bulunarak, Güney Kıbrıs’tan geçiş yapan yabancı bürokratlar ve yetkililerin “izin belgelerini” de basına servis etmesini istedi.

Karahasan’ın açıklaması şöyle;

Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Ali Çaygür, Güney Kıbrıs’tan geçiş yapan yabancı bürokratlar ve yetkililerin “izin belgelerini” de basına servis etmeli. Türkiye’den gelen her kişinin “suçlu gibi” lanse edilmeye çalışıldığı bir dönemde; Sağlık Bakanlığı kime ne uyguladığını açıklasın! Türkiye’den bir vaka geldi diye, tüm uçuşları kapatanların, onlarca virüs vakası geçişi olmasına rağmen neden Güney geçiş kapılarını “iş işten geçtikten sonra” kapattılar, bunu izah etmeliler!..Güney’den gelen virüs halka bulaşmıyorsa, açıklasınlar!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz