Geçitkale’de Dehşetin Adı: Mavi Balina…!!!

0

Geçitkale’de sabaha karşı saat 03.30 sıralarında aynı aileden 3 kişi tabancayla vurulmuş vaziyette bulundu, ailenin 14 yaşındaki çocuğu Çınar ise ağır yaralı halde kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Çınar, İbrahim ve Bengü Çobanoğlu’nun ölümü ile sonuçlanan cinayet olayı sonrası polis tarafından gözaltına alınan 18 yaşındaki Eralp Çobanoğlu, serbest bırakıldı.

Elde edilen bilgilere göre aileden tek hayatta kalan Eralp Çobanoğlu cinayetin işlendiği silahla ilgili çıkan raporlar ve Çınar, İbrahim ve Bengü Çobanoğlu’nun otopsi sonucu sonrası cinayetle alakası olmadığı gerekçesi ile serbest bırakıldı.

Polisten öğrenilen bilgilere göre evde bulunan cinayet silahında 14 yaşındaki Çınar Çobanoğlu’nun parmak izleri tespit edildi.

İnfial yaratan olay

Sabaha karşı 03.30 sıralarında yaşanan olayın ardından ailenin 18 yaşındaki diğer oğlu Eren çobanoğlu’nun karşıdaki evden yardım istediği belirtildi. 14 yaşındaki çocuğun uykudayken anne ve babasını tabancayla vurarak öldürdüğü iddia edilirken ardından kendi canına kıydığı öne sürülüyor.

Mavi Balina oyunundan etkilendi

Çınar Çobanoğlu’nun mavi balina adlı bilgisayar oyunundan etkilenerek böyle bir cinayeti işlediği iddia edildi.

Komşusundan yardım istedi

Facianın ardından olayın görgü tanığı komşu yaptığı açıklamada şöyle dedi. Sabah 3.30’da kapımızın şiddetli şekilde çalınması ile uyandık büyük çocuk bize gelerek koşun beni kurtarın Çınar ateş etti kendisine bir şey yaptı galiba dedi. 18 yaşındaki çocuğun beni eve saklayın demesi ile onun evimize aldık bu sırada ben koşarak karşı eve geçtim çocuğu oturur vaziyette kanlar içerisinde buldum…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz