Cumhurbaşkanı Erdoğan Telegram ve BiP’e katıldı…

0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, WhatsApp’ı bırakarak Telegram ve BiP’e katıldı. WhatsApp’a verilen en iyi tepki Recep Tayyip Erdoğan’dan geldi.

WhatsApp’ın gizlilik politikasını değiştirmesi tüm dünyayı çalkalamıştı. Telegram, Signal ve BiP gibi platformlar bir anda kullanıcı akınına uğramıştı. WhatsApp hesabını silen ve alternatiflere yönelip tepki gösterenlere bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da katıldı.

Erdoğan Dijital Medya”nın Twitter hesabından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın haberleşme uygulamaları Telegram ve BİP’te hesap açtığı belirtildi. Yapılan bu paylaşımda “Cumhurbaşkanımız Erdoğan, haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram’da” denilerek kanalların linki verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Telegram kanalına katılmak için  buraya ve BiP kanalına katılmak için buraya tıklayabilirsiniz. Recep Tayyip Erdoğan’ın an itibariyle Telegram kanalında 164.000’den fazla kişi bulunuyor

Telegram ve BiP üzerinden yapılan son paylaşımda ise;

“Günaydın 🙂

Fırsat buldukça buradan sizlerle günlük programımı da paylaşacağım.

Pandemi sebebiyle ertelemek zorunda kaldığımız kongrelerimizi yeniden gerçekleştirmeye başlıyoruz. Bugün saat 1’de AK Parti Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat ve Sivas il kongrelerine canlı bağlanacağım. Ardından akşam saat 7’de 2019 Yılı Medya Oscar Ödülleri Töreni’nde olacağım.

Programlarımızı Facebook, Twitter ve YouTube’ta bulunan resmî hesaplarımızdan canlı takip edebilirsiniz.

Hayırlı, bereketli ve sağlıklı günler diliyorum. :)” ifadelerine yer verildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan artık duyurularını bu platformlar üzerinden gerçekleştirecek gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz