Bakan Ataoğlu: Türk Milletinin Başı Sağolsun

0

Demokrat Parti Genel Başkanı, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Bitlis Tatvan’da meydana gelen  helikopter kazası sonucunda şehit düşen 11 asker ve kazada yaralanan 2 asker için mesaj yayınladı.

Ataoğlu, “Bingöl’den gelen acı haberle yüreğimiz yandı. Bingöl’den Tatvan’a gitmekte olan askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit düşen kahraman Türk askerlerine Allah’tan rahmet, yaralı kahramanlarımıza acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun” dediği mesajında ayrıca, MHP Milletvekili Sn.Ahmet ERBAŞ ile Pasha Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Vedat ERBAŞ’ın kıymetli yiğenleri 8’nci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman ERBAŞ’ın da kazada şehit oldmasından duyduğu derin üzüntüyü paylaştıklarını dile getirdi.

Demokrat Parti Genel Başkanı, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Bitlis Tatvan’da meydana gelen  helikopter kazası sonucunda şehit düşen 9 asker ve kazada yaralanan 4 asker için, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkan Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye Cumhuriyeti Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u telefonla arayarak, yaşanan elim kaza sonucu hayatlarını kaybederek şehitlik mertebesine erişen kahraman askerlerin acısını paylaştıklarını, kaza sonucu yaralanan askerlere de geçmiş olsun dileklerini, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmaları dileklerini de iletti.

Demokrat Parti Genel Başkanı, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, elim kaza sonucu şehit düşen 8’nci Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş’ın yiğeni MHP Milletvekili Ahmet Erbaş’ı da telefonla arayarak, yaşanan elim kazadan duydukları derin üzüntüyü paylaştıklarını belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz