Ali Pilli için Açılan Sayfa Viral Oldu, vatandaştan büyük destek…!

0

Dr. Ali Pilli‘nin Sağlık Bakanlığı görevinden alınması sonrasında sosyal medya üzerinde açılan “Dr. Ali Pilli’ye destek” gurubu çığ gibi büyüyerek kısa sürede 8 bin 5 Yüz’ün üzerinde kişiye ulaştı, atamayla partinin başına gelen Başbakan Ersan Saner’e ise tepkiler çığ gibi büyüyor.

Başbakan Ersan Saner tarafından kabine değişikliği yapılarak Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli’nin görevden alınması sonrasında UBP içinde ve dışından sosyal medya üzerinden Pilli için destek paylaşımları yapılıyor.

Sosyal Medya Facebook üzerinde açılan “Dr. Ali Pilli’ye destek” sayfası ise viral oldu ve kısa sürede 8 Bin 6 Yüz kişiye ulaştı.

Dr. Ali Pilli‘nin oğlu Hasip Pilli‘de açılan sayfadan babasına destek belirterek ‘Yalnız değilsin Ali Pilli #halkaffetmez’ hashtag ile “Senin gibi bir babam olduğu için seninle gurur duyuyorum babacığım” ifadeleri gözlerden kaçmadı

Paylaşımlardan bazıları ise;

Pilli için destek paylaşımında bulunan vatandaşlar; “Atama başbakana yedirmeyiz seni kral abim seni üzeni halk olarak bizde onları üzecegiz.” Bugüne kadar böyle dürüst, çalışkan ve çıkarlarını düşünmeden işini yapan; KKTC halkının parti göz önünde bulundurmaksızn sahip çıktığı tek bakanı SN. ALİ PİLLİ’dir!” “Zor günlerde sen bizimle beraberdin şimdi de bizler senin yanındayız sonuna kadar” ifadeleri gözlerden kaçmıyor…

UBP’de Olağan Genel Kurultay Gözüktü

Diğer yandan Ses Kıbrıs’ın ulaştığı bilgiye göre ise Pilli’nin görevden alınması sonrasında kabine dışında kalan Ulusal Birlik Partisi Milletvekilleri Olağan Genel Kurultayın en erken zamanda yapılması için düğmeye bastığı belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz